> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pustopolomská MTB Dvacítka

vloženo: 22.06.2017           komentářů: 0

Po "zkušebním, nultém" ročníku a ohlasech, které byly vesměs velmi pozitivní jsme se rozhodli pokračovat a tímto Vás všechny zveme na již oficiální...

1.ročník závodu Pustopolomská MTB Dvacítka
(Neoficiální mistrovství Pusté Polomi v MTB)

Pořadatel: LK Pustá Polom, Obec Pustá Polom, QuintBike.cz

Termín: 12. 8. 2017, start 12:00

Trať: 21km s převýšením 500m, zejména v lesním terénu z 90% po zpevněných cestách, viz. mapka.

Startovné: 250Kč, děti 60Kč - při platbě do 31. 5. 2017
350Kč, děti 80Kč - při platbě do 31. 7. 2017
400Kč, děti 120Kč - při platbě na místě
cena zahrnuje: číslo, čip, občerstvení

Prezentace : Lyžařský vlek v Pusté Polomi , od 9:00 do 11:15hod.

Start a Cíl: Areál lyžařského vleku v Pusté Polomi, start hlavního závodu ve 12:00, od cca 14:00 starty dětských závodu, dle počtu přihlášených.

Časomíra a výsledky: Měření časů bude provedeno plně automatickým čipovým systémem.(Měřící čip obdrží závodníci při prezentaci na startovním čísle. V případě absolvování závodu bez měřícího čipu, čísla, nebude závodník klasifikován.)
Kategorie: Muži 15-19
Muži 20-29
Muži 30-39
Muži 40-49
Muži 50+

Ženy 15-29
Ženy 30+

Pustopolomňáci 15+ (o putovní pohár)
Pustopolomňačky 15+ (o putovní pohár)

Dětské závody: Odrážedla 0-4
Děti 5-14, další rozdělení dle počtu přihlášených


Ceny: Medaile a věcné ceny v každé kategorii.

Mytí kol a občerstvení zajištěno v areálu závodu.

Podmínky účasti:
Ochranná přilba je povinná. Závod se jede za plného silničního provozu. Každý se účastní na vlastní nebezpečí.
Účastníci mladší 18 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Pro tento souhlas je rozhodující přesné datum narození.
Startovné se při neúčasti závodníka, živelné pohromě či jiné náhle události nevrací.
Podáním on-line přihlášky, případně svým podpisem na tištěné přihlášce každý závodník potvrzuje toto prohlášení:
“Propozice beru na vědomí a závodu se účastním na vlastní nebezpečí. Seznámil(a) jsem se s bezpečnostními předpisy, které se zavazuji dodržovat. Prohlašuji, že jsem si vědom(a) toho, že nesu veškerou odpovědnost za škodu způsobenou na zdraví nebo věcech, která vznikne mně, pořadateli nebo třetím osobám před, během či po závodě. Budu dodržovat pravidla fair-play, budu se chovat šetrně k přírodě a veškerý odpad přivezu do cíle nebo ho zanechám v občerstvovacích stanicích a u pořadatelů na trati.

autor: Lyžařský klub Pustá Polom

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.