> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na finále bez kouče i opor

vloženo: 20.06.2017           komentářů: 0

Hned několik hráčů Bosporu včetně trenéra Marka Poštulky nebude u toho, když zbytek týmu nastoupí ve finále krajského TESKAHOR poháru v úterý 20. června od 17 hodin na útulném stadionku v nedalekých Ludgeřovicích proti domácímu třetímu celku 1.A třídy. Přesto se ale chce bohumínský celek porvat o třetí trofej sezóny.

„Mrzí mě, že u toho nebudu, ale plánoval jsem dovolenou s předstihem, už s tím nešlo nic dělat,“ uvedl trenér Marek Poštulka, který vyrazil do Norska rybařit. Chtěl si s prutem na moři odpočinout od celosezónního stresu, na dálku ale bude místo toho fandit svým ovečkám ve finále krajského poháru. „Snad to kluci zvládnou, chtějí vyhrát všechno,“ dodal.

Chybět bude i několik dalších hráčů. Na vině je nenadálá změna termínu. Finále se mělo hrát 7. června, jenže nejprve vše zpozdily pozdě odehraná okresní finále, pak ještě i nabitý termínový kalendář jednoho z krajských semifinalistů – mužstva Bruntálu.

Ludgeřovice měly cestu do finále výrazně složitější, vyřadily hned tři celky z krajského přeboru! Nováček 1.A třídy porazil Svinov 5:1 (Kolenko 2, Nagy, Fojtík, Ratajský), Starou Bělou 1:0 (Klos), Polanku 5:2 (Pěntka 2, Kotlař, Fojtík, vlastní) a v okresním finále dokonce Heřmanice 4:2 (Klos a Pěntka po 2). Pak ve čtvrtfinále krajského poháru Ludgeřovičtí postoupili po výhře 1:0 ve Štěpánkovicích (Pekara) a v semifinále vyřadili Bruntál 3:3, 2:0 na penalty (Fojtík, Pěntka, Balgar).

Bospor po výhře 2:0 ve Věřňovicích (Vaclík, Kurušta) zdolal v okresním finále Inter Petrovice 3:0 (Hanus 2, Sittek), byl přímo nasazen do semifinále krajského poháru, kde deklasoval Jistebník na jeho půdě 9:1 (Hanus 3, Sittek 2, Kubinski, Jatagandzidis, Palej, Vaclík).

Bohumínští po triumfu v Poháru OFS Karviná a krajském přeboru mohou dosáhnout na třetí trofej v sezóně, přesto souhlasili, že odehrají v rámci důstojnější divácké kulisy duel v Ludgeřovicích. Vítěz krajského poháru si vybojuje právo startu v MOL Cupu.


autor: FK Bospor Bohumín

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.