> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na finále bez kouče i opor

vloženo: 20.06.2017           komentářů: 0

Hned několik hráčů Bosporu včetně trenéra Marka Poštulky nebude u toho, když zbytek týmu nastoupí ve finále krajského TESKAHOR poháru v úterý 20. června od 17 hodin na útulném stadionku v nedalekých Ludgeřovicích proti domácímu třetímu celku 1.A třídy. Přesto se ale chce bohumínský celek porvat o třetí trofej sezóny.

„Mrzí mě, že u toho nebudu, ale plánoval jsem dovolenou s předstihem, už s tím nešlo nic dělat,“ uvedl trenér Marek Poštulka, který vyrazil do Norska rybařit. Chtěl si s prutem na moři odpočinout od celosezónního stresu, na dálku ale bude místo toho fandit svým ovečkám ve finále krajského poháru. „Snad to kluci zvládnou, chtějí vyhrát všechno,“ dodal.

Chybět bude i několik dalších hráčů. Na vině je nenadálá změna termínu. Finále se mělo hrát 7. června, jenže nejprve vše zpozdily pozdě odehraná okresní finále, pak ještě i nabitý termínový kalendář jednoho z krajských semifinalistů – mužstva Bruntálu.

Ludgeřovice měly cestu do finále výrazně složitější, vyřadily hned tři celky z krajského přeboru! Nováček 1.A třídy porazil Svinov 5:1 (Kolenko 2, Nagy, Fojtík, Ratajský), Starou Bělou 1:0 (Klos), Polanku 5:2 (Pěntka 2, Kotlař, Fojtík, vlastní) a v okresním finále dokonce Heřmanice 4:2 (Klos a Pěntka po 2). Pak ve čtvrtfinále krajského poháru Ludgeřovičtí postoupili po výhře 1:0 ve Štěpánkovicích (Pekara) a v semifinále vyřadili Bruntál 3:3, 2:0 na penalty (Fojtík, Pěntka, Balgar).

Bospor po výhře 2:0 ve Věřňovicích (Vaclík, Kurušta) zdolal v okresním finále Inter Petrovice 3:0 (Hanus 2, Sittek), byl přímo nasazen do semifinále krajského poháru, kde deklasoval Jistebník na jeho půdě 9:1 (Hanus 3, Sittek 2, Kubinski, Jatagandzidis, Palej, Vaclík).

Bohumínští po triumfu v Poháru OFS Karviná a krajském přeboru mohou dosáhnout na třetí trofej v sezóně, přesto souhlasili, že odehrají v rámci důstojnější divácké kulisy duel v Ludgeřovicích. Vítěz krajského poháru si vybojuje právo startu v MOL Cupu.


autor: FK Bospor Bohumín

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun