> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Minifestival Oslava slunovratu

vloženo: 19.06.2017           komentářů: 0

Zveme vás na druhý ročník festiválku Oslava slunovratu. Jako minulý rok se těšte na kapely různého žánrového zaměření. Od art rocku z kazašských stepí přes španělské flamenco do divokých afrických rytmů. Své hudební umění předvede i duo Kotlík a Paštika alias Jan Gajdica a Tobi (Jeseter). Vše probíhá venku pod širým nebem. Akce je do velké míry improvizovaná a určitě nás čeká hodně překvapení. Spolutvůrci celého dění se stáváte i vy - posluchači. Nezapomeňte si proto s sebou vzít i své hudební nástroje - neboť nejlepší část přichází v noci, u ohně.

Akce se koná v přírodě na překrásném místě mezi Pustou Polomí a Zátiším na okraji Ostravy. Na místě lze přespat (vlastní spacák s sebou, kdo chce spát venku taktéž stan - kapacita objektu je omezena). Pivo na místě. Vemte něco k opékání k ohni.

V případě velmi nepříznívého počasí (déšť) se akce nebude konat.

Doprava:
autem - do Pusté Polomi, při příjezdu z Budišovic první odbočka vlevo, následujte modrou turistickou značku. parkovacích míst je dostatek
tramvají č.5 - na konečnou zastávku „V zátiší“ a pak po modré značce směr Pustá Polom (2km příjemné procházky lesem)

Vstupné je dobrovolné - do klobouku

pátek v 17:00–2:00


Pustá Polom, Moravskolezský Kraj, Czech Republic

Odkaz na mapu: https://mapy.cz/s/N9Nx

autor: www.skupina-kazachstan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.